Guido Kuum

Guido Kuum, juhataja

Olen 29-aastane ja pärit siit üsnagi lähedalt Tõrvast, kus olen sündinud, kasvanud ja koolis käinud. Kuigi kool ja kaitseväekohustus hoidsid mind mõned aastad kodukohast eemal, naasin ikka sinna, kus on mu juured.

Põhihobideks on mul võrkpalli mängimine, matkamine, mälumäng ja bändi tegemine. Lisaks olen ka mitmendat hooaega Tõrva Raadio liige. 

Karksi-Nuia noortekeskusest tahan luua mõnusa ja turvalise vaba aja veetmise koha, kus noored saavad koos käia, sotsialiseeruda ja soovi korral erinevatest ringidest osa võtta. 

Kui keegi lugejatest tunneb, et tahab jõu ja/või nõuga kaasa aidata noortekeskuse arengule, olgu selleks siis erinevate ringide juhendamine või muu tegevus, siis olen aldis häid pakkumisi vastu võtma.


Mihkel Märtson


Mihkel Märtson, noorsootöötaja

Olen 20-aastane noor, kes on pärit siitsamast Karksi-Nuiast. Lõpetasin 2019. aasta juunis August Kitzbergi Gümnaasiumi. Aasta aega elasin Tartus, kus asusin õppima Eesti Maaülikooli toiduainete tehnoloogiat ja liitusin ka üliõpilaskorporatsiooniga, Rotalia.

Vabal ajal tegelen muusika produtseerimise ja oma sõbra, Andres Eelmaaga, taskuhäälingute salvestamisega. Me veame Andresega noortekeskuses ka helitehnoloogia huviringi!

Kodulinnas soovin arendada noorte võimalusi vaba aja veetmiseks, luua neile keskkond, kus nad saavad tunda ennast turvaliselt, olla ettevõtlikud ja usinad.